Home staging

Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży musi sprawiać dobre wrażenie. Bez odpowiedniego efektu liczba potencjalnych kupców może okazać się zbyt mała, aby przedsięwzięcie okazało się sukcesem. Wiemy, że wynajęcie lub sprzedaż mieszkania jest wyzwaniem, również w Lublinie, dlatego przygotowaliśmy usługę pomagającą znaleźć nowych właścicieli nieruchomości.

   Na czym polega home staging?

Pod tą nazwą kryje się szereg działań mających na celu odświeżenie oraz opcjonalne upiększenie lokali w taki sposób, aby zwiększyć zainteresowanie nabywców. To jednak nie wszystko. Po zakończeniu prac odnowione mieszkanie może znacząco zyskać na wartości i to przy niewielkim nakładzie finansowym ze strony aktualnych właścicieli. Według najnowszych badań realna wartość nieruchomości po przeprowadzeniu w niej home stagingu wzrasta średnio o 10%. Mając na uwadze również to, że usługa w Lublinie jest wyjątkowo tania, można śmiało stwierdzić, że jest to niemal czysty zysk.

Przygotowanie mieszkania pod wynajem lub sprzedaż oznacza nie tylko zadbanie o jego wizualny aspekt. Warto pamiętać, że o atrakcyjności świadczą także inne względy, takie jak funkcjonalny układ elementów wyposażenia, zapach mieszkania i ilość światła wpadającego do pokojów. Home staging w Lublinie należy więc pojmować jako kompleksowe podejście do aranżacji nieruchomości.

   Nasze propozycje

Sporządziliśmy trzy pakiety usług dla naszych klientów. Pierwszy, podstawowy, polega na dokładnej analizie nieruchomości i przygotowaniu raportu o jej wadach i zaletach. Na tej podstawie wnioskujemy zmiany, które podkreślą jej mocne strony. Ponadto przygotowujemy listę prac do wykonania, niezbędnych do tego, aby mieszkanie spełniało współczesne standardy, zarówno techniczne, jak i estetyczne. Projekt obejmuje zmiany, które nie nadszarpną żadnego budżetu. Można go uznać za profesjonalne konsultacje kończące się konkretnymi zaleceniami.

Z przyjemnością sami podejmiemy się home stagingu w rozbudowanej formie. Usługa kompleksowa rozpoczyna się w momencie stworzenia wyżej wspomnianego raportu. Kierując się zdobytą wiedzą, możemy przystąpić do szczegółowego przygotowania nieruchomości do metamorfozy. Oznacza to sprzątanie, czyszczenie powierzchni oraz naprawę wszelkich usterek lub niedociągnięć znajdujących się w mieszkaniu. Następnie wykorzystujemy aktualne elementy wyposażenia do najbardziej funkcjonalnej i komfortowej aranżacji wnętrza. Możemy również zakupić lub wypożyczyć, niskim kosztem, dodatkowe dekoracje od uznanych producentów. Całość zwieńcza sesja fotograficzna, której celem jest przedstawienie odnowionego mieszkania na portalach specjalizujących się w wynajmie oraz sprzedaży nieruchomości.

Opcja Smart jest ostatnią dostępną w naszej ofercie. Zawiera ona w sobie wszystko to, co oferuje usługa podstawowa i kompleksowa, a dodatkowo zajmujemy się wynajęciem ekipy remontowej i zakupem całkowicie nowych mebli do mieszkania. W ten sposób mieszkanie można przeprojektować w dowolnym stylu, odpowiadającym na zapotrzebowanie rynkowe. Czyste i nowocześnie wyglądające mieszkanie w Lublinie po home stagingu jest bardzo konkretną kartą przetargową przy prowadzeniu negocjacji czy formułowaniu oferty. Osobiście prowadzimy nadzór nad wszystkimi zmianami, co gwarantuje wysoką jakość osiągniętych rezultatów.

   Uczciwa wycena

Każde mieszkanie jest wyjątkowe na swój sposób. Wnętrza różnią się metrażem, stanem technicznym czy elementami wyposażenia. Z tego względu nie sposób z góry ustalić ceny za wykonanie usługi home stagingu, zwłaszcza w dużych, wiekowych miastach takich jak Lublin. Dlatego właśnie wycenę dokonujemy indywidualnie, po rozpoznaniu potrzeb względem mieszkania i oczekiwań klientów.

W związku z tym zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością przybliżymy szczegóły przyszłej współpracy. Wycenę możemy wysłać do 24 godzin od momentu przyjęcia dyspozycji.

Zachęcamy także do skorzystania z dostępnego na stronie formularza wyceny. Dołączając do niego plik zawierający plan mieszkania, będziemy w stanie określić zakres prac i związane z tym koszty w bardzo krótkim czasie.

 

 

Wybierz ofertę dla siebie:

Podstawowy

W skład projektu wchodzi:

 • Szczegółowa analiza nieruchomości
 • Zakres prac niezbędnych do wykonania
 • Propozycja zmian przy niewielkim nakładzie finansowym
 • Raport mocnych i słabych stron nieruchomości, który pozwoli na szybką i niekosztowną poprawę jej jakości

Zapytaj o cenę

Kompleksowy

W skład projektu wchodzi:

 • Przygotowanie nieruchomości do zmian (uprzątnięcie, naprawa wszelkich usterek)
 • Aranżacja nieruchomości przy użyciu dostępnych na miejscu elementów wyposażenia i dekoracji, a także dodatkowo zakupionych lub wypożyczonych materiałów
 • Profesjonalna sesja zdjęciowa wraz z zamieszczeniem oferty na cenionych portalach internetowych

Zapytaj o cenę

Smart

 • Nadzór nad przeprowadzanymi zmianami
 • Zapewnienie ekipy remontowej
 • Wywóz zbędnych elementów wyposażenia
 • Zakup mebli i dekoracji
 • Kompleksowa aranżacja nieruchomości
 • Profesjonalna sesja zdjęciowa dostosowana do potrzeb prezentacji nieruchomości na portalach internetowych

Zapytaj o cenę