Projektowanie wnętrz

“Przekształcamy domy w wymarzone wizje naszych klientów”

Planujesz udekorować lub wyremontować mieszkanie? A może urządzić je od podstaw?

Pomożemy Ci stworzyć wnętrze idealne dla Ciebie.

 

Aranżacja mieszkania wedle własnego pomysłu jest poważnym wyzwaniem. W związku z tym warto zaufać profesjonalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Nasze studio projektowe znajdujące się w Lublinie chętnie pomoże w realizacji nawet najbardziej oryginalnych koncepcji.

   Na czym dokładnie polega projektowanie wnętrz?

Panuje błędne przekonanie, że architektura wnętrz obejmuje wyłącznie kwestie estetyczne: przemeblowywanie, odświeżanie wyposażenia, zestawianie dekoracji czy projektowanie układu pomieszczenia. Jest to niewątpliwie prawdą, jednak kompleksowa usługa projektowania wnętrz obejmuje znacznie więcej ponad to.

Bardzo ważnym zadaniem projektantów jest także opracowanie elektryki, hydrauliki i pozostałych mediów, sufitów podwieszanych, układu ścian działowych, a nawet położenia płytek w łazience. Koncepcje muszą łączyć w sobie funkcjonalność i estetykę, ponieważ obie kwestie mają ogromny wpływ na atmosferę i komfort korzystania z mieszkania. Dopiero po zaplanowaniu rozmieszczenia najważniejszych elementów nieruchomości można przystąpić do szczegółów, takich jak finezyjna aranżacja wnętrza.

W mieście takim jak Lublin usługa jest wyjątkowo popularna ze względu na dużą liczbę mieszkań wymagających fachowego spojrzenia i odświeżenia. Mieliśmy już wiele okazji do projektowania nieruchomości, a rezultaty naszej pracy możecie sprawdzić w zakładce „Realizacje”.

   Co możemy zaoferować?

Pracownia 3DOM proponuje swoim klientom trzy różne podejścia do projektowania mieszkań. W pierwszym przypadku zajmujemy się opracowywaniem układu funkcjonalnego w trzech wariantach do wyboru w modelu 2D. Powstaje lista sugerowanych zmian w obrębie ścian, podłóg, sufitów i ruchomych elementów wyposażenia. Projekty wnętrz mieszkań, domów, przestrzeni komercyjnych w Lublinie są opracowywane na podstawie rozmowy o Państwa  oczekiwaniach i stylu życia. W ten sposób możemy bardzo trafnie przewidzieć, co powinno znajdować się w domu urządzonym zgodnie z gustami mieszkańców.

Wybór opcji kompleksowej wiąże się z kolei ze szczegółowymi projektami dotyczącymi każdego przedmiotu znajdującego się w mieszkaniu. Dotyczy to zwłaszcza mebli, oświetlenia, koloru ścian, ceramiki czy armatury. Współpracujemy z profesjonalnymi wytwórcami, którzy mogą wykonać każdy nieszablonowy projekt wyłącznie na użytek naszych klientów. Z tego powodu nie ograniczamy się do standardowych rozwiązań. Jednak przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji klienci otrzymują fotorealistyczną wizualizację 3D pomieszczenia, aby móc potwierdzić, czy dekoracja wnętrz spełnia jego wymagania. Jesteśmy otwarci na wszelkie poprawki i zmiany zgodnie z życzeniem właścicieli nieruchomości. Nielimitowane konsultacje z architektem podczas trwania realizacji z pewnością pomogą znaleźć najlepsze możliwości.

Na sam koniec chcemy zwrócić uwagę na projekt „Pod klucz”. Jest to opcja kompleksowa z kilkoma udogodnieniami. W tym projekcie bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za organizację remontu wraz z zakupem nowych elementów wyposażenia do aranżacji mieszkania. Wybór tej opcji pozwoli nam na szczegółową ingerencję w każdy aspekt nieruchomości, a bezpośredni nadzór nad zmianami gwarantuje wysoką jakość wykonania. Wyselekcjonowana grupa wykonawców oraz producentów współpracujących z 3DOM jest naszym atutem, który jest trudny do przecenienia w momencie całościowej zmiany wnętrza mieszkania.

   Ile kosztuje dekoracja wnętrz?

Dostosowanie nieruchomości do wymarzonej koncepcji wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów. Pracownia 3DOM dba jednak o budżety swoich klientów, dlatego wszelkie zmiany są zawsze na bieżąco konsultowane z właścicielami nieruchomości. Dzięki temu utrzymują Państwo pełną kontrolę nad wydatkami.

W celu dokonania dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz  zamieszczony na naszej stronie. Po zapoznaniu się ze specyfiką nieruchomości będziemy w stanie określić koszty w ciągu 24 godzin. Zapewniamy fachową obsługę klienta – serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

Wybierz ofertę dla siebie:

 

Podstawowy

W skład projektu wchodzi:

 • Układ funkcjonalny w 3 wariantach do wyboru (model 2D)
 • Projekt elektryki i oświetlenia
 • Projekt hydrauliki i C.O.
 • Projekt sufitów podwieszanych
 • Projekt podłóg
 • Lista elementów wyposażenia zaproponowanego w projekcie wraz z ceną
 • Nielimitowane konsultacje z architektem

Zapytaj o cenę

Kompleksowy

W skład projektu wchodzi:

 • Układ funkcjonalny w 3 wariantach do wyboru (model 2D)
 • Projekt elektryki i oświetlenia
 • Projekt hydrauliki i C.O.
 • Projekt sufitów podwieszanych
 • Projekt podłóg wraz z doborem odpowiedniego materiału
 • Fotorealistyczna wizualizacja 3D wszystkich lub wybranych pomieszczeń
 • Projekt mebli na wymiar
 • Projekt oświetlenia i opraw oświetleniowych
 • Projekt układu ścian działowych
 • Projekt koloru ścian
 • Projekt układu  płytek w łazience
 • Zestawienie ceramiki i armatury
 • Lista elementów wyposażenia zaproponowanego w projekcie wraz z ceną
 • Nielimitowane konsultacje z architektem

Zapytaj o cenę

Projekt "pod klucz"

PROJEKT “POD KLUCZ” obejmuje wszystkie elementy PROJEKTU KOMPLEKSOWEGO a także organizację remontu wraz z zakupem niezbędnych elementów dekoracji wnętrza.

Zapytaj o cenę