Pracownia 3DOM posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Przez ten czas mieliśmy okazję zrealizować projekty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Gdańsk to miasto, które wykazuje duże zapotrzebowanie na oryginalne projekty wnętrz. Pamiętamy o tym, dlatego nasza grupa projektantów współpracuje z producentami o znakomitej renomie, reprezentującymi unikalny styl. Nasze podejście zostało już wielokrotnie docenione.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych projektów wnętrz zrealizowanych na terenie Gdańska, a także w Warszawie i Lublinie. Zdjęcia prezentują nasze możliwości oraz jakość wykonania. Przykładamy uwagę do najdrobniejszych detali, które wbrew pozorom mają ogromy wpływ na ogólne wrażenie. Każdy szczegół może zaważyć nie tylko na estetyce, ale także na funkcjonalności mieszkania. Profesjonalna i nieszablonowa postawa wymaga skrupulatnych koncepcji. Efekty naszych zamierzeń można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Wszelkie aranżacje są wynikiem propozycji projektantów wnętrz, którzy na podstawie rozmów z klientami określają najważniejsze zmiany w konkretnej przestrzeni. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji musimy więc poznać potrzeby mieszkańców, ich styl życia i poczucie piękna. Dopiero wtedy istnieje gwarancja, że projekty wnętrz będą odzwierciedlać to, co mieszkańcy Gdańska czy okolic rzeczywiście oczekują i chcieliby zobaczyć w swoim otoczeniu. Dobrze zaaranżowana przestrzeń sprawia, że chce się do niego wracać i – po prostu – przebywać na co dzień.

Naszą specjalnością jest kompleksowa stylizacja domów. Jesteśmy w stanie urządzić je od podstaw, włącznie z przeprowadzeniem remontu. Możemy również zająć się wyłącznie udekorowaniem przestrzeni zgodnie z zaproponowaną koncepcją. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszelkie potrzeby dotyczące projektu czterech kątów.

Jeśli nasze realizacje przypadły Ci do gustu i uważasz, że będziemy mogli pomóc w urządzeniu wnętrza Twojego domu, mieszkania lub biura, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi projektanci z przyjemnością zaangażują się w stworzenie doskonałej przestrzeni.